DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

8b)LEHKÁ TURISTIKA 1-2denní výlety v NP

  
8b)LEHKÁ TURISTIKA 1-2denní výlety NÁROD.PARKEM GRAN PARADISO                          (European Nature heritage - UNESCO)
       "PO STEZKÁCH LOVCŮ, KOZOROHŮ a LIDU PASTEVECKÉHO..."  
Lehká, místy středně obtížná turistika (dle natrasování) po většinou dobrých cestách a byvších loveckých chodnících; několik obtížnějších pasáží v balvanových polích.
 
Turistické trasy, které každoročně využijí stovky milovníků hor ve všech věkových kategoriích. Lze připravit hvězdicovité výlety z kempu nalehko, nebo z různých vzdálenějších opěrných bodů (chaty, bivaky), pokud si tam vyneseme něco zásob (na chatách lze jídlo zakoupit, cca 25E jeden chod). Zvládnou i starší lidé, nicméně rozchození, vytrvalí turisté s dobrým tempem. Na pěšinách budeme běžně potkávat hloučky ostatních milovníků hor a s trochou štěstí snad i nějakého kozoroha - jsou totiž docela zvědaví... Odlehlá a neschůdná místa, ledovec a divočinu ponecháme těm lépe disponovaným. Spaní: kemp (vlastní stany), bivaky, chaty; strava vlastní na celý pobyt (není možné doplnit, pouze z auta). Vyšší standart (penzion s polo/penzí) na vyžádání, ale připravte se na značnou sumu - oblast patří k TOP destinacím a ceny tomu odpovídají...
Na přání lze program"upgradovat"na 3x3denní výlet,4x2denní apod (čili na nabídku 8a). Tím se značně zvýší dostupnost odlehlých oblastí !
                      Za PŘÍRODNÍMI KRÁSAMI a loveckou minulostí vyhlášené rezervace !  
SPECIALITA:  Redukovaná Tour de 3 vallée - 3 údolí, 3světy, 3kontrasty 
BONUS NAVÍC:  
návštěva pevnosti BARD nebo zámku AYMAVILLE 

TERMÍN  :                 ideálně od června do září včetně 

POČET MÍST:           4-8

POČET  DNÍ:         standartně 10, prodloužení: den navíc zdarma; 14 dní za skromný příplatek
DÁLKOVÉ PŘEJEZDY: 2x18=36hod 
OBTÍŽNOST:       LEHKÁ až VYTRVALOSTNÍ  turistika.Místy větší převýšení. Většinou dobré cesty
CENA:                        Nezahrnuje stravu, úrazové/jiné pojištění, lokální výdaje                                                                   Pro detaily k akci mailujte na   dolomiter@volny.cz 
       

 

DOPORUČENO hlavně FOTOGRAFŮM+MILOVNÍKŮM PŘÍRODNÍCH KRÁS
                                                      (viz dolenásledující fotogalerie)