DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Do hor v malé skupině ....

  
                                             PROČ do hor v MALÉ SKUPINĚ ??? 
 1) Pohyb v malé skupině  (max.9 lidí vč. zkušeného průvodce) znamená především Individuální servis - jinak se může průvodce věnovat 8 a jinak 45ti lidem - kdo zažil klasický "velký" zájezd 45ti lidí BUSem ví, o čem je řeč...  Ti ostatní to mohou nejprve zkusit a pak porovnat.
         MINIMÁLNĚ více USLYŠÍTE, UVIDÍTE, ZAŽIJETE a Váš zážitek nabere úplně jinou dimenzi. Především však  SE DOSTANETE NA MÍSTA, KTERÁ JSOU PRO VELKÉ ZÁJEZDY Z DŮVODU NEEXISTENCE  DOSTATEČNÉ UBYTOVACÍ KAPACITY, ČI VELKÉ VZDÁLENOSTI OD SILNIC, PRŮSMYKŮ A LANOVEK ZCELA NEPŘÍSTUPNÁ. 
 
2) Možnost úprav na přání před akcí -  dovolují-li to podmínky, (např.bezpečnost) a dosáhneli se rozumného kompromisu VŠECH účastníků). Je třeba prokonzultovat před uskutečněním. 
 PŘED AKCÍ:
- Lze připravit destinaci / trasu / náplň dle individuálního přání  skupiny (min 4 osoby) 
- obsadit termín plnou vlastní skupinou (vč příslušné slevy !)
- zaplatit vyšší sumu a kompenzovat nedostatek účastníků - tímpádem si zajistit plně individuální servis

 3) Jiná organizace a prostor,než u velkého zájezdu 45 lidí -  jezdí se za zážitkem, ne odškrtáním itineráře. Nechcete-li spěchat a není-li to nutné (např.vzdálenost ubytování, zhoršující se počasí), nemusíte. 

 BĚHEM AKCE:  
- je možná odbočka, den odpočinku navíc, (viz níže). NESMÍ být ohrožena bezpečnost a je nutné vzít v potaz i vyplývající důsledky (zdržení a tímpádem často změna náplně akce - leccos se pak prostě nestihne). Průvodce se snaží pokudmožno vyhovět, ale vždy má (s ohledem na uvedené) poslední slovo. 
                   Původní zaměření / náplň je vždy z větší části dodržena. 

Pokud se naskytne příležitost a jsou-li k tomu podmínky a shoda, lze náplń pružně měnit: např.:  odpočinkový den navíc, prodloužení pobytu v zajímavém místě, všeobecné nákupy, podrobný průzkum lokality (např. u nabídky orientované na bývalé frontové linie války v horách či při návštěvách přírodních parků se zajímavou květenou); noc na vrcholu, půl/den u vody, návštěva festivalu, kulturní akce v místě, atd...  

                                 Věřím, že to všechno stojí za uvážení.
  
        Čtěte na dalších záložkách těchto stránek, jak to vypadá -  Občas se snad i pobavíte...
Určitě ale uvidíte na těchto stránkách nevšední fotobanku, nashromážděnou za léta autorem - fotografie (cca 95%) jsou pořízené dnes již zastaralou, 8 Mpix zrcadlovkou, bez jakékoli sekudnární digitální úpravy (tzv. "domatlávání") - to, co zde vidíte, je reálný obraz toho, co můžete vidět ve skutečnosti... Drtivou většinu těchto - myslím si - nádherných scenérií -  Vám nenabídne žádný běžný zájezd... Notabene na 4 dny..... poněvadž jsou pořízeny často z odlehlých lokalit, vrcholových partií a v okrajových částech dne (ráno, pozdní odpoledne, večer).
NA VĚTŠINU Z NICH SE VŠAK MŮŽE VYDAT PRŮMĚRNĚ VYBAVENÝ, ZDRAVÝ A FYZICKY PŘIPRAVENÝ TURISTA !